satenove-kravaty.cz

Hlavní stránka Vážení zákazníci, jsme velmi potěšeni, že jste zavítali do našeho internetového obchodu a pevně věříme, že naše nabídka uspokojí Vaše požadavky.V případě jakýchkoli obchodních dotazů, ale i technických připomínek vedoucí ke zlepšení internetového obchodu, se na nás obracejte na e-mailovou adresu uvedenou v sekci "Kontakty"

服コピー

すべての服コピーの無料の標準英国配送!

オフホワイトコピー、時計 ベルト メンズジュエリー 手袋 財布 メガネ・ サングラス ブレスレット ストール・マフラー その他

Cummerbund - šerpy

Cummerbund - šerpa kolem pasu pochází z Indie, kde je britští vojenští úředníci využívali během koloniální éry, později tyto šerpy používali i britští civilní obyvatelé. Název cummerbund pochází z perského názvu kamarband, který je názvem pro obyčejný pánský opasek.

Šerpy mají záhyby, které jsou obecně lícem nahoru. Tento způsob zpracování byl určen k držení jízdenek a dalších podobných předmětů. V současné době ale šerpy slouží jako výrazný přechod mezi košilí a pasem, zpravidla barevně odlišený od ostatního oblečení. Nejvhodnější je kombinace s manžetovými knoflíčky, motýlkem a kapesníčkem ve stejném barevném provedení pro jednořadá saka a nebo smokingy. Obvykle se připevňuje sponou nebo suchým zipem v zadní části.

 

Moderní šerpy hrají velmi důležitou roli formálního oblékání. Zpravidla muži nejsou nakloněni k šerpám, neboť si k nim prozatím nezískali důvěru, pokud ale využijí kombinaci šerpy s kapesníčkem a motýlkem ve stejném barevném provedení, mnohy jsou obdivem ostaních pozitivně překvapeni.